poniedziałek, 20 stycznia 2020

Chyba nie wyszłam na barana?Rozpoczęła się piąta edycja karteczkowej zabawy u ANI. I gdyby nie ta zabawa, w której zadeklarowałam swoje uczestnictwo – nic do komputera by mnie nie przyciągnęło. Zaraz powrócę do tematu zabawy, bo najpierw chciałam bardzo podziękować blogowym koleżankom za pamięć. Za świąteczno - urodzinowe karteczki z życzeniami i za własnoręcznie zrobione upominki ;) Bardzo dziękuję: ANI, MARZENCE podwójnie, HANI, DANUSI, DOROTCE i ELI. Dziewczyny, jesteście kochane! Nie będę chwaliła się kto i co, bo powinnam zrobić to wcześniej, ale styczeń, to dla mnie miesiąc pełen różnych rodzinnych uroczystości - stąd duże opóźnienie z podziękowaniem.


Wracając do zabawy, to bardzo cieszę się, że ANIA ją kontynuuje, bo przynajmniej motywuje mnie do działania. Ale przyznam szczerze, że jak zobaczyłam styczniowy banerek – to byłam wielce zdziwiona dlaczego Ania skojarzyła przebiśniegi z barankiem?! No i wyszłabym na barana, gdybym nie przeszperała jej bloga w poszukiwaniu wytycznych do zabawy... Bo najczęściej robię coś według banerku, nie czytając uważnie o co chodzi... No taki ze mnie ,,szałaput”. Lubię wszystko szybko, ale przez to najczęściej popełniam gafy... Chociaż te gafy czasami są potrzebne, bo bez nich było nudno... Wracając do tego banerka, to od razu w łepetynie zaświtała mi myśl, że zrobię barana z przebiśniegiem w zębach;) Ale że banerek widziałam już dużo wcześniej, a czas ucieka zrobiłam na biegu dwie karteczki. Szału nie ma, ale najważniejsze, że wyrobiłam się w czasie;)


baranek kartka wielkanocnaNajważniejsze, że przebiśnieg jest  i baranek też. Listki przebiśniegu co prawda blade jak personalna u młynarza, ale z braku słońca nie zazieleniły się jeszcze... Baranek też blady, ale z dumą przewraca oczętami , bo zdobi go kokardka w czerwono- białą krateczkę;) Od razu widać , że baran rodem z Polski;) No, ale przecież miało być biało? Cieszę się, że udało mi się zrobić te ,,kartcyny” i nie wyszłam na barana... No chyba, że znowu coś z wytycznych Anulki przeoczyłam?   

    

8 komentarzy:

 1. Małgosiu nic nie przeoczyłaś, karteczki są świetne. Obie mi się bardzo podobają. Poza tym nawet nie wiesz jak bardzo sie cieszę, że jesteś w mojej zabawie i mam nadzieję pozostaniesz w niej na długo.
  Pozdrawiam i dziękuję serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. No pięknie Gosiaku, że się wyrobiłaś i zapewniam Cię, że na barana nie wyszłaś. Obie kartki są fantastyczne. Bardzo się cieszę, że jesteś z nami i bawisz się z nami. Buziaki i pozdrowionka i dużo słonka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgosiu karteczki wspaniałe. Fajnie, że ktoś nas motywuje. Ania jest w tym znawcą. Ciebie serdecznie pozdrawiam i czekam na kolejne pracę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozdrawiam noworocznie podziwiając nowe karteczki!
  Cmoook:))

  OdpowiedzUsuń
 5. I super kartki wyszły z Twoich rąk. :)
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń

Jestem niezmiernie wdzięczna za każdy komentarz pozostawiony pod moim postem i zawsze składam rewizytę wszystkim obserwatorom, Wasze komentarze są dla mnie bardzo budujące,bo dzięki nim mój blog ma szanse na dalszy rozwój. Dziękuję...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...