piątek, 29 listopada 2019

Kartki z ramkąDobiega końca listopadowa zabawa u ANI. Miałam dłuższą przerwę, a więc  bardzo chciałam znowu wziąć w niej udział i udało mi się zrobić nie jedną, a trzy karteczki;) Fajnie, bo zbliżają się święta i kartki się przydadzą. Co prawda, odzwyczaiłam się już od ich tworzenia, ale jakoś udało się;)

Tworzenie kartek kojarzy mi się z ,,przymierzalnią”;) A to kokardka nie taka, a to element nie pasujący,  brak odpowiednich napisów etc. No, ale najważniejsze, że coś tam skleciłam. Pomimo chronicznego braku czasu- ciągnie mnie do rękodzieła... 

Smutno mi jedynie, że rękodzielnicza blogosfera robi się taka drętwa. Początki blogowania były superowskie, było wesoło, był jakiś kontakt z innymi i komputer przyciągał mnie, jak odkurzacz komara. Teraz odpycha... Może przyjdzie czas, że znowu powróci ta fajna atmosfera?

A teraz pokażę Wam swoje kartki. Nie będę opisywała, która jakie ma barwy, ile jest kolorów , bo myślę, że wymogi Ani spełniłam;) Ramka jest? Jest. Czyli wszystko gra;)

Kartka Boże narodzenie bombka gałązki świerku

Karka Boże Narodzenie Mikołaj13 komentarzy:

 1. Małgosiu chyba Cię melancholia jesienna dopada uśmiechnij się .
  A kartki choć w bólach stworzyłaś prześliczne i różnorodne.
  Ciekawe połączenia na które bym nie wpadła ramki na wiele sposobów.
  Małgosiu na przekór pesymistycznym myślą stwórz coś radosnego.
  Pozdrawiam cieplutko Małgosiu i wysyłam Ci słoneczny uśmiech 🌞

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne karteczki Małgosiu.:) To blogerzy tworzą atmosferę, czasem trzeba wyjść ze swej skorupy i otworzyć się na ludzi. Serdeczności Małgosiu.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgosiu piękne karteczki zrobiłaś. Co do komputera to również mam często podobne stany. zwłaszcza jak wpadam w robótki. jak cię znam to tobie minie radosna dziewczynko. Pozdrawiam cieplutko buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Melancholia, niechęć z domieszką smutku, to dla mnie listopad w całej okazałości. Mało słońca, wokół szarość sprawiają, że wszystkim się zdecydowanie mniej chce. Małgosiu, przygotowania przedświąteczne powinny to zmienić. Tego Ci serdecznie życzę.
  A dziś podziwiam karteczki i cieplutko pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Małgosiu świetne kartki, szczególnie ta z Mikołajem wywołuje uśmiech na twarzy:) buziaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiekne kartki Gosiu stworzyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gosiu zniknęłaś z blogosfery to się drętwo zrobiło :-) Nikt nie pisze felietonów i nie tryska dowcipami z rękawa. Ale mam nadzieję że pomalutku odbudujemy naszą wesołą atmosferę.
  Cieszę się , że wracasz do karteczek i wcale nic nie zapomniałaś. Twoje kartki bardzo mi się podobają, rameczki są extra!!
  Buziaczki i dziękuję za udział w zabawie

  OdpowiedzUsuń
 8. Gosiu, fajnie, że jesteś i że się z nami bawisz!
  Brakuje nam twojej radosnej pisanininy, trafnych spostrzeżeń i komentarzy.
  Wracaj na 100% i bawimy się do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej!

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj tam smęcisz kochana. Nie ma co się roztkliwiać nad tym co było a nie jest. Gwarantuje Ci Gosieńko, że humor wróci i znowu będzie jak niegdyś. Przecież kto jak kto , ale dziewczyny nadal są szalone. Buziaczki. Aha, zapomniałam. Karteczki są zajefajne i cieszę się, że wracasz w pełnej krasie. Pa.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gosiu piękne kartki stworzyłaś. Pierwsza najbardziej wpadła mi w oko :) Pozdrawiam Cię Serdecznie i życzę tylko pozytywnych myśli:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ładne kartki ! Pozdrawiam! Spokojnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 12. Gosiu karteczki śliczne, Pozdrawiam cieplutko i życzę Wesołych, rodzinnych Świąt.

  OdpowiedzUsuń

Jestem niezmiernie wdzięczna za każdy komentarz pozostawiony pod moim postem i zawsze składam rewizytę wszystkim obserwatorom, Wasze komentarze są dla mnie bardzo budujące,bo dzięki nim mój blog ma szanse na dalszy rozwój. Dziękuję...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...