piątek, 7 lutego 2020

Z sercem od serca



Moja kolejna praca z jutowym sznurkiem, to ozdobiona nim butelka. A w zasadzie to dwie prace, bo do butelki zrobiłam dekoracyjną osłonkę. Zarówno butelka , jak i osłonka mogą mieć dwa przeznaczenia i stanowić dwie odrębne ozdoby. Butelkę można napełnić domowej roboty nalewką, a osłonkę można wykorzystać jako doniczkę;) Mnie akurat podoba się butelka w osłonce;)

Na butelkę nakleiłam sznureczkowe serduszko, ale kiedy butelkę wstawimy do osłonki, serduszka nie widać... Dlatego kolejne zawisło na jej górnej części i tam sobie ,,dynda”;) Myślę, że taki komplet, z uwagi na serduszka, byłby wspaniałym prezentem dla ukochanej osoby.






Może nietaktowne jest  podarowanie pustej butelki, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie by ją napełnić? A zresztą, obdarowana osoba w ostateczności sama może sobie ją napełnić czym chce, nawet i mlekiem,  ale moim zdaniem - osłonka jest tak dekoracyjna, że obdarowany skupi uwagę właśnie na niej, nie zauważając  czy butelka cokolwiek zawiera... Zresztą, w tę pracę włożyłam tak dużo serca, ze butelka może być pusta. A nawet musi, bo oprócz serca, włożyłam w nią mnóstwo pracy, nie wspominając o nadwyrężaniu umysłu;););) No można przecież ująć to wszystko w jedno zdanie: praca z sercem od serca i dołożyć do prezentu jedną różyczkę...

           Z racji tych dwóch serduszek na butelce, zgłaszam swoja pracę na wyzwanie blogów:  




                                                                      DIY 

                               





12 komentarzy:

 1. Małgosiu jest cudna i buteleczka i osłonka na nią. Osobiście wolałabym używać ich osobno bo osłona jednak znacznie zasłania tą piękną koronkę z juta i serduszko na butelce. Bardzo dekoracyjny prezent i do tego zrobione od serc i z sercem. Życzę Ci powodzenie w wyzwaniu szuflady bo praca moim zdaniem zasługuje na podium.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gosiu Twoja butelka jest świetna. W tej osłonce prezentuje się doskonale. Napełniona dobrą nalewką byłaby idealnym prezentem. Ale i sama w sobie taka ozdoba jest warta każdej nagrody. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosiaczku, buteleczka jest rewelacyjna i bardzo dekoracyjna. Już pal licho zawartość, ważne jest włożone w nią serce.
  Buziaczki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna praca, taka misterna i pomysłowa! Masz rację, obdarowany może włożyć, wlać do środka co będzie chciał, ale to zdobienie butelki jest najpiękniejsze! Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Małgosiu piekny komplet zrobiłaś, a to serduszko jest jak przysłowiowa kropka nad i :). Podziwiam Twój talent do robienia prac ze sznurka jutowego. Dziękuję za udział w Wyzwaniu Szuflady :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No no coś mi się zdaje, że po tej dłuższej przerwie niebytu w blogosferze, Twoje artystyczne zmysły bardzo się wyostrzyły. Wiesz Gosiu jestem zachwycona ta buteleczką i czy pusta, czy pełna jest po prostu odjazdowa. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę przyznać, że te Wodzianna na butelki mi się podobają, chociaż przeważnie mialam mieszane uczucia widząc zdobione butelki..Ale te są świetne.😀

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudo! Z zawartościa czy bez nie ma znaczenia bo widac że z sercem zrobione. Wspaniala praca. Dziekuje za udział w zabawie DIY INSPIRACJE-SERCE. Pozdrawiam serdecznie DT DIY Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 9. Witamy w Wyzwaniu Szuflady!

  OdpowiedzUsuń
 10. Super praca:) Dziękuję za udział w wyzwaniu DIY SERCE. Pozdrawiam serdecznie DT DIY Karola

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetna praca! Dziękuję, za udział w zabawie DIY INSPIRACJE-SERCE, pozdrawiam gorąco DT DIY Paulina

  OdpowiedzUsuń

Jestem niezmiernie wdzięczna za każdy komentarz pozostawiony pod moim postem i zawsze składam rewizytę wszystkim obserwatorom, Wasze komentarze są dla mnie bardzo budujące,bo dzięki nim mój blog ma szanse na dalszy rozwój. Dziękuję...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...