piątek, 3 kwietnia 2015

Wyniki CandyW błyskawicznym tempie minął rok mojego blogowania. Dokładnie 19 lutego 2014 roku. Przez ten rok  liczba wyświetleń na moim blogu wyniosła 23.682. Dla niektórych być może jest to mało, a dla mnie bardzo dużo;) W ostatnim miesiącu zajrzało do mnie ponad 3.500 osób. To bardzo miłe;)

Przy okazji udało mi się założyć jeszcze dwa blogi, czyli Fotopstryczek, gdzie liczna wyświetleń w ciągu roku wyniosła 4.257, zaś na trzecim blogu Fochy Gochy odnotowano 4.354 wyświetleń. Cieszę się, że zrealizowałam swoje blogowe plany;) Co prawda, nie łatwo jest prowadzić trzy blogi jednocześnie, bo zawsze któryś jest bardziej zaniedbany w sensie publikacji, ale na razie jakoś udaje mi się to wszystko ,,ogarniać”;)

Wracając do Candy niezmiernie cieszę się, że wzięło w nim udział 63 osoby;) Dziękuję Wam kochane! Dziękuję za miłe słowa, za gratulacje i za to, że jesteście ze mną;) Cieszą mnie wszystkie Wasze komentarze pod moimi postami, które niejednokrotnie piszę w sposób spontaniczny, bo piszę do Was wprost. Piszę tak, jak czuję i myślę;) Może nie raz ,,rąbnęłam” coś nie tak, ale wybaczcie mi to... Taka jestem, jak jestem;) 

Długo myślałam, w jaki sposób zorganizować  tę zabawę, bo nie lubię powielać czyichś pomysłów. Wolałam zorganizować to w inny sposób... W sposób zgodny z zasadami wszelkich zabaw. Bo każde losowanie uważam za niewiarygodne, tym bardziej, że pokazywane są tylko zdjęcia... Tego chyba nie muszę tłumaczyć...  Długo myślałam nad tym , jak zorganizować swoje Candy, by nikogo nie skrzywdzić...
Tak jak pisałam, dla pierwszej osoby przewidziana jest nagroda główna, czyli praca własnoręcznie  wykonana przeze mnie.  Dwie kolejne wybrane przeze mnie osoby otrzymają nagrody pocieszenia.

Najchętniej obdarowałabym wszystkich, ale niestety jest to niemożliwe... I chciałabym dodać jeszcze jedno, a mianowicie to, że muszę zmienić termin wysyłki nagród do końca kwietnia. Nie do 17 kwietnia, tak jak pisałam w poście dotyczącym Candy, bo zupełnie zapomniałam o Wielkanocnych Świętach, także mam nadzieję, że wybaczycie mi to...
 
Zapewne jesteście ciekawe co wzięłam pod uwagę w swoim Candy... Otóż, przede wszystkim wzięłam pod uwagę to, kto pozostawia pod moimi postami najwięcej komentarzy, kto ma poczucie humoru, i ... szukałam osoby, która ma na imię tak samo, jak ja?! Nie było tego imienia... Ale, kiedy zaczęłam na spokojnie czytać Wasze komentarze, znalazłam osobę, która niedość, że zawsze komentuje moje posty, to ma na drugie imię Małgosia? ! Także zajęło mi to sporo czasu, żeby ,,upolować” osoby, które spełnią wymagane przeze mnie  kryteria...

Już dłużej nie będę trzymała Was w napięciu;) 

Główną nagrodę – niespodziankę otrzyma  DANUTA KIELAR.
Jest to osoba, która zawsze pozostawia po sobie miły ślad pod każdym moim postem;) Pozwolę sobie zacytować tylko jedno zdanie z komentarza pod postem ,, Moje pierwsze Candy” cyt. ,,Twoje blogowe wpisy wnoszą tyle radości i humoru w nasze szare, codzienne życie, że nie wyobrażam sobie by Ciebie nie było(...) Są to tak miłe i budujące słowa, że nie sposób nie wyróżnić Danusi;) Gratuluję!

Drugą nagrodę pocieszenia  otrzyma; HANNA PATER , która też zawsze pozostawia komentarz pod moim postem, a na dodatek ma na drugie imię Małgosia?!  Cytuję jej komentarz; ,, Chociaż nie mam szczęścia w takich gierkach, to może w końcu los się do mnie uśmiechnie. W końcu na drugie mam Małgosia!”

I trzecią osobą jest  RANYA. Pozwolę sobie też zacytować  jej komentarz; ,, Małgosiu, gratuluję roczku :-). Ale żeby w ciągu jednego roku trójkę dzieci zrobić, to trza mieć talent ;-) No chyba trzeba... Ale to się dopiero okaże, jak wytrwam drugi rok;)

Dziękuję wszystkim za udział w zabawie zarówno nowym, jak i starszym obserwatorkom mojego bloga;) Uwielbiam sprawiać niespodzianki  i nie myślcie, że nie zostaniecie wynagrodzone za to, że wzięłyście udział w mojej zabawie;) Wszystko w swoim czasie;) Także dla osób, tylko i wyłącznie tych, które wzięły udział w tym moim pierszym Candy, postaram się jak najszybciej zorganizować świetną zabawę z niespodziankami;) No bo, tak jak pisałam , nie dam rady wynagrodzić wszystkich jednocześnie... A tak bardzo bym chciała obdarować Was chociażby drobiażdżkiem;)  Pozdrawiam Was cieplutko i proszę o wytrwałość, cierpliwość i zrozumienie;)

Osoby, które wybrałam proszę o możliwie jak najszybsze podanie adresu do wysyłki na moją skrzynkę; margaret05@onet.eu. Bo, być może, uda mi się wywiązać z wcześniejszej obietnicy - czego nie gwarantuje, ale...

Jeszcze raz gratuluję i dziękuję za udział w zabawie;) I tak jak zaznaczyłam w poście, muszę wydłużyć okres wysyłki do 30 kwietnia... Przepraszam najmocniej, ale przeszkodą są nie tylko wielkanocne święta, ale upominki chciałabym też dopasować do Waszych potrzeb, upodobań i zainteresowań;) Pozdrawiam  gorąco wszystkie uczestniczki mojej zabawy i mam cichą nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie do mnie zaglądały, nie tylko w dniu rocznicy;)

17 komentarzy:

 1. Małgosiu, jestem przeszczęśliwa za takie wyróżnienie, oj tego to się nie spodziewałam w żadnych snach. Wielkie dzięki.
  Komentuję Twoje posty, bo chcę, bo nie muszę, a do losowań wszelkiego typu, nie mam szczęścia, ot taki los urodzonej w niedzielę.
  Bądź zawsze i wszędzie, ja i tak Cię znajdę, choćby w kosmosie.))
  Wesołych Świąt.))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje wszystkim trzem szczęściarom, a ja idę utłuc moją Mamę, że nie dała mi na imię Małgosia :) Wszystkiego dobrego na święta CI życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki dla dziewczyn!

  A ty się Gosiu nie zmieniaj...bo będzie nudno :-)
  Radosnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Danusi .... zwyciężczyni i wyróżnionym w tej zabawie . Pozdrawiam serdecznie życząc Wesołych Szczęśliwych Świąt Wielkanocnych .

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla dziewczyn ,szczęściary .
  Po części też się cieszę bo też Danuśka jestem haha,czyli Danutki wygrywają w kwietniu haha,muszę zatem zacząć się bawić .
  Radosnych świąt Gosieńko,smacznego jajca i mokrego dyngusa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wszystkim dziewczynom które wybrałaś maja szczęście :-)
  Dzieluje Gosiu za miła zabawe i za wszystkie Twoje wesolutkie posty, zawsze czytam od dechy do dechy :-) I oczywiście życze kolejnych fajnych lat blogowania . Nie zmieniaj sie nigdy !!
  Buziaczki wielkie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla zwyciężczyń!
  Życzę wszystkim pogodnych Świąt :)
  pozdrawiam
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję dziewczynom wygranej.
  A Tobie Małgosiu za zabawę i życzę wesołych świąt. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. nooo szkoda:(
  ale gratulacje dla dziewczyn:)
  i czekam na kolejne Candy:)
  Zapraszam do mnie na 1000 komentarz;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję Małgosiu za zabawę, dzięki niej poznałam kila fajnych dziewczyn i ich blogi,. Gratulacje dla wybranych. Tobie Radosnych Świat życzę

  OdpowiedzUsuń
 11. O rany! Ale jaja, niemożliwe. Gosieńko dziękuję Ci bardzo. Hahaha, ale fajny zajac do mnie przyszedł na te świeta. Uhuhu jesteś wielka. Wspaniały prezent mi zrobiłas. Pozdrawiam i życze najwspanialszych, radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych. Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Małgosiu, ale się cieszę jak dziecko! Maszyny losujące za mną nie przepadają, albo zawsze się psują! Dziękuję, dziękuję :-). Już dzisiaj świętuję! No zając niespodzianka :-)
  Buziaki ogromniaste! Wesołe Święta już mam i Tobie takich życzę!

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziękuję za zabawę i gratuluję dziewczynom :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję kobitkom a Tobie dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratulacje dla Dziewczyn :) Tobie - za świetną zabawę :) I ogólnie za to, że jesteś :)

  OdpowiedzUsuń

Jestem niezmiernie wdzięczna za każdy komentarz pozostawiony pod moim postem i zawsze składam rewizytę wszystkim obserwatorom, Wasze komentarze są dla mnie bardzo budujące,bo dzięki nim mój blog ma szanse na dalszy rozwój. Dziękuję...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...